Darmowy​ ​Program​ ​PIT​ ​dostarcza​ ​Instytut​ ​Wsparcia Organizacji​ ​Pozarządowych​ ​w​ ​ramach​ ​projektu​ ​PITax.pl​ ​dla​ ​OPP.

KRS

Expo Zdrowie na Śląsku Cieszyńskim

9.05.2011, EXPO Zdrowie

Ruszają Expo Zdrowie na Śląsku Cieszyńskim: 22 maja -  Ustroń, 1 czerwca – Wisła, 26 czerwca – Jaworze. Tradycyjnie podczas każdego z nich m.in. masaż, proste badania kontrolne, indywidualne konsultacje z lekarzem, hydroterapia, a dla smakoszy – degustacja. Po prostu zdrowie, relaks i przyjemność. To już kolejny taki projekt realizowany przez Chrześcijańską Służbą Charytatywną (ChSCh) i współfinansowany przez Unię Europejską. Udział w programie jest bezpłatny. Nabór trwa.

Expo Zdrowie to ciekawa formuła profilaktyki zdrowotnej. Uczestnicy przechodzą przez osiem stanowisk odpowiadających ośmiu zasadom zdrowego stylu życiu i dowiadują się, jak zachować sprawność i witalność na długie lata. Dzięki okazji do poddania się podstawowym badaniom medycznym zyskują dodatkowo informację o stanie swojego organizmu. A będzie można zmierzyć: ciśnienie krwi, tkankę tłuszczową, wydolność oddechową, poziom cukru, cholesterolu i trójglicerydów oraz obliczyć wskaźnik masy ciała. Uzyskane wyniki podsumuje lekarz podczas indywidualnej konsultacji. I jeszcze chwila przyjemności podczas masażu relaksacyjnego oraz zabiegu wykorzystującego lecznicze właściwości wody. Dodatkowo – żeby się przekonać, że zdrowe równa się pyszne – degustacja. Nowością tegorocznych spotkań będą warsztaty integracyjno-motywacyjne prowadzone przez psychologa.

Ilość miejsc jest ograniczona, dlatego najlepiej zapisać się wcześniej. Zainteresowanych proszę o kontakt pod numerem telefonu: 501 503 385 – mówi Szymon Adamczyk, koordynator.

Program jest współfinansowany z Europejskiego Funduszu Społecznego z Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki i kierowany do niezatrudnionych mieszkańców gmin Wisła, Ustroń i Jaworze w wieku 15–64 lat.

22 maja, niedziela, w godz. 10–16 – Ustroń: rynek obok Urzędu Miasta (impreza towarzysząca Rodzinnemu Rajdowi Rodzinnemu)
1 czerwca, środa, w godz. 8.30–14.30 – Wisła: pl. Bogumiła Hoffa obok Urzędu Miasta
26 czerwca, niedziela, w godz. 11–17 – Jaworze: parking gminny w centrum przy ul. Zdrojowej.

Zapisy i informacje pod numerem: 501 503 385 lub bezpośrednio przed wystawą (w miarę wolnych miejsc). Przyjdź po swoje zdrowie! Zapraszamy!

Serwis Informacyjny ChSCh

Zgłoś uwagę do strony

Ta strona używa plików Cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie. Czytaj więcej »
Zamknij