Darmowy​ ​Program​ ​PIT​ ​dostarcza​ ​Instytut​ ​Wsparcia Organizacji​ ​Pozarządowych​ ​w​ ​ramach​ ​projektu​ ​PITax.pl​ ​dla​ ​OPP.

KRS

Koncert Charytatywny Orkiestry Dętej z Pożarek

30.11.2019, Bądź Solidarny w Potrzebie

Chrześcijańska Służba Charytatywna zaprasza na koncert na koncert orkiestry dętej z Pożarek na Ukrainie, który odbędzie się w Warszawie, w sobotę 30 listopada. Koncert będzie dedykowany 16- letniemu Pawłowi ze Lwowa, który potrzebuje środków na operację. Koncert będzie miał miejsce przy ul Foksal 8 (kościół Adwentystów Dnia Siódmego) o godzinie 18.00

Podczas koncertu będzie można złożyć dobrowolny dar na rzecz 16-letniego Pawła Mohyla ze Lwowa. Paweł potrzebuje powtórnej operacji chirurgicznej przeszczepionego przełyku pokarmowego. Ma całkowitą niewydolność , przez co z dnia na dzień słabnie, nie może jeść i normalnie funkcjonować. Jego jedyną nadzieją jest powtórna operacja, którą należy przeprowadzić w Polsce, a jej koszt to około 50 000 zł.
Paweł Mohyla (zdjęcie obok)
Pozostawieni sami sobie jesteśmy bezradni, ale działając razem, możemy wspólnie zmieniać rzeczywistość!

 

Osoby, które nie mogą osobiście uczestniczyc w koncercie, a chciały by wesprzeć 16-letniego Pawła, mogą to zrobić wpłacając dobrowolny dar na konto Chrześcijańskiej Służby Charytatywnej:


Chrześcijańska Służba Charytatywna
ul. Foksal 8
00-366 Warszawa

numer konta: 54 1240 1994 1111 0010 3162 7042

Z dopiskiem: Dar dla Pawła

Zgłoś uwagę do strony

Ta strona używa plików Cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie. Czytaj więcej »
Zamknij