Darmowy​ ​Program​ ​PIT​ ​dostarcza​ ​Instytut​ ​Wsparcia Organizacji​ ​Pozarządowych​ ​w​ ​ramach​ ​projektu​ ​PITax.pl​ ​dla​ ​OPP.

KRS

Ogień w Świetlicy „Garaż”!

28.02.2014, Świetlice środowiskowe

Pojawił się ogień, choć nic nie spłonęło. Aktorzy Teatru Tańca i Ruchu z Ogniem MANTIKORA okiełznali płomienie i przekuli je w swoją pasję, a teraz zarażają nią podopiecznych Świetlicy Środowiskowej „Garaż” w Opolu.

Podczas trwających na Opolszczyźnie ferii pracownicy „Garażu” starali się przygotować dla swoich podopiecznych jak najciekawszą ofertę.

– Poznanie szerokiego wachlarza sposobów spędzania wolnego czasu i znalezienie swojej pasji, to czynniki, które mają silne oddziaływanie profilaktyczne – mówi Magdalena Sykuła, pedagog, kierownik Świetlicy „Garaż” prowadzonej przez Chrześcijańską Służbę Charytatywną. – Osobiście znam członków Mantikory i wiem, że swoją pasją potrafią w ciekawy sposób zarażać młodych ludzi – dodaje.

– W naszym teatrze łączymy pasje wszystkich członków i okraszamy je ogniem – tłumaczy Natalia Ciępka, prezes Stowarzyszenia Teatr Tańca i Ruchu z Ogniem MANTIKORA.

Grupa przygotowała dla dzieci warsztaty podstawowych technik fireshow oraz kuglarskich (w bezpiecznych treningowych warunkach), ale także prezentację filmów i galerii zdjęć teatru, oraz niespodziankę – malowanie twarzy.

Więcej informacji dotyczących zajęć prowadzonych przez Stowarzyszenie MANTIKORA można znaleźć na stronie internetowej teatru. Zajęcia w Świetlicy „Garaż” (ul. Niedziałkowskiego 9a) odbywają się codziennie w godz. 1418.

Tekst: Stowarzyszenie Teatr Tańca i Ruchu z Ogniem MANTIKORA

Zgłoś uwagę do strony

Ta strona używa plików Cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie. Czytaj więcej »
Zamknij