Darmowy​ ​Program​ ​PIT​ ​dostarcza​ ​Instytut​ ​Wsparcia Organizacji​ ​Pozarządowych​ ​w​ ​ramach​ ​projektu​ ​PITax.pl​ ​dla​ ​OPP.

KRS

Olimpijczyk za kurtyną

29.12.2010, Świetlice środowiskowe

Świetlica Środowiskowa „Służba dziecku” w Gdańsku, prowadzona przez Chrześcijańską Służbę Charytatywną (ChSCh) opiekuje się 18 dzieci. W pomieszczeniach przy ul. Reduty Miejskiej 1 zawsze jest coś ciekawego do zrobienia.

Świetlica jest czynna od poniedziałku do piątku, w godzinach 13–19, choć dzieci spotykają się często i w weekend, by razem wybrać się na sportowe lub artystyczne wyprawy.
Wychowawcy starają się, by podopieczni mogli jak najwięcej zobaczyć i przeżyć wiele radosnych chwil także poza murami placówki. Dzięki dofinansowaniu z UM Gdańsk został wprowadzony w życie projekt „Za kurtyną sztuki” – atrakcyjne połączenie tradycyjnego uczestnictwa w kulturze z aktywnym poznawaniem i tworzeniem sztuki. W efekcie
w październiku i listopadzie wychowankowie świetlicy czterokrotnie wzięli udział w interesujących wyprawach – po raz pierwszy 23 października, podczas Dnia Otwartego w Operze Bałtyckiej. Wtedy dzieci poznały tajniki powstawania spektaklu operowego i operę od kulis. Czytaj więcej »

Czytaj więcej o świetlicach środowiskowych prowadzonych przez ChSCh.

Złóż dar dla świetlicy:

Chrześcijańska Służba Charytatywna
Świetlica Środowiskowa „Służba dziecku”
ul. Reduta Miejska 1
80-802 Gdańsk
konto: 94 1240 1994 1111 0010 3068 9690

Pamiętaj o przekazaniu 1% dla ChSCh (KRS 0000220518).

Serwis Informacyjnych ChSCh

Zgłoś uwagę do strony

Ta strona używa plików Cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie. Czytaj więcej »
Zamknij