Darmowy​ ​Program​ ​PIT​ ​dostarcza​ ​Instytut​ ​Wsparcia Organizacji​ ​Pozarządowych​ ​w​ ​ramach​ ​projektu​ ​PITax.pl​ ​dla​ ​OPP.

KRS

Rzeszów: mądre gospodarowanie to podstawa

22.11.2013, Edukacja globalna

Dzięki Tobie świat może być lepszy. Świadoma konsumpcja i oszczędzanie zasobów naturalnych – to motto towarzyszące zajęciom, jakie 18-21 listopada odbywały się w świetlicy dla potrzebujących dzieci w Rzeszowie. Uczestniczyli w nich najmłodsi w wieku 9-13 lat.

Inicjatywa była częścią projektu „Edukacja globalna w nauczaniu osób ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi” realizowanego przez Chrześcijańską Służbę Charytatywną (ChSCh) i współfinansowanego w ramach programu polskiej współpracy rozwojowej Ministerstwa Spraw Zagranicznych RP w 2013 r. i odbyła się z okazji trwającego 16-24 listopada Tygodnia Edukacji Globalnej. Dzięki niej dzieci dowiedziały się m.in., czym jest ekologia, ochrona środowiska, recykling, niezrównoważona oraz świadoma konsumpcja, a także uczyły się kreatywnie wykorzystywać surowce wtórne.

Projekt „Edukacja globalna w nauczaniu osób ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi” jest  współfinansowany w ramach programu polskiej współpracy rozwojowej Ministerstwa Spraw Zagranicznych RP w 2013 r.

Zgłoś uwagę do strony

Ta strona używa plików Cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie. Czytaj więcej »
Zamknij