Darmowy​ ​Program​ ​PIT​ ​dostarcza​ ​Instytut​ ​Wsparcia Organizacji​ ​Pozarządowych​ ​w​ ​ramach​ ​projektu​ ​PITax.pl​ ​dla​ ​OPP.

KRS

Szubin: Jak utrzymać mózg w młodzieńczej kondycji do późnej starości?

8.03.2019, Kluby zdrowia

Chrześcijańska Służba Charytatywna zaprasza na bezpłatne spotkanie Klubu Zdrowia w Bydgoszczy. Odbędzie się ono 18 marca (poniedziałek) w Domu Kultury przy ulicy Kcyńskiej 15 o godzinie 17.30.

 

Temat spotkania: "Jak utrzymać mózg w młodzieńczej kondycji do późnej starości?" przedstwai Pani Monika Anulak.

 

Dowiemy się między innymi:

- Jak zadbać o nasz mózg, zdrowie psychiczne, jasność umysłu, aby utrzymać sprawność myślenia do jesieni naszego życia?

- Czym go karmić, jak go ćwiczyć?

- Jak kondycja naszego mózgu wpływa na jakość życia obecnie i na przyszłość.

To tylko niektóre zagadnienia najbliższego wykładu Klubu Zdrowia.

Po spotkaniu czeka na Państwa degustacja zdrowych,  wegetariańskich przysmaków, które sprzyjają dobrej pracy naszego mózgu.

Zapraszamy! Wstęp wolny!

 

Pani Monika Anulak:

"Z wykształcenia jestem pedagogiem (ukończyłam dwa kierunki na Wydziale Pedagogicznym Uniwersytetu Warszawskiego), a z zawodu MAMĄ, co oznacza, że pracuję na 24-godzinnym etacie ;) Zakodowana w młodości, z harcerskich czasów, pasja działania sprawia, że oprócz wychowywania piątki dzieci (w czym nauczania w domu trójki z nich) robiłam i robię wiele rzeczy, które, jak wierzę, służą Bożej chwale, pożytkowi ludzi i mojej wielkiej radości: śpiewam w chórze *Adventus*, jestem korektorem i redaktorem książek, nagrywam płyty dla dzieci, piszę piosenki, tłumaczę teksty, jestem "duchem opiekuńczym" dziecięcego zespołu muzycznego *Piątka dla Jezusa*, prowadzę wykłady w Klubach Zdrowia (a więc jestem także niepisaną promotorką zdrowego stylu życia). Mam dobrego, wyrozumiałego męża. Mieszkam w zielonym, spokojnym miejscu. Dziękuję Bogu za każdy dzień."

Zgłoś uwagę do strony

Ta strona używa plików Cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie. Czytaj więcej »
Zamknij