Darmowy​ ​Program​ ​PIT​ ​dostarcza​ ​Instytut​ ​Wsparcia Organizacji​ ​Pozarządowych​ ​w​ ​ramach​ ​projektu​ ​PITax.pl​ ​dla​ ​OPP.

KRS

W Chełmie odkryli karty Indonezji

22.11.2013, Edukacja globalna

Trwa Tydzień Edukacji Globalnej, a w nim szereg akcji organizowanych, by pokazać, w jak różnorodnym świecie żyjemy. Jedną z inicjatyw był program realizowany 18–22 listopada w Chełmie.

Inicjatywa była częścią projektu „Edukacja globalna w nauczaniu osób ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi” realizowanego przez Chrześcijańską Służbę Charytatywną (ChSCh) i współfinansowanego w ramach programu polskiej współpracy rozwojowej Ministerstwa Spraw Zagranicznych RP w 2013 r. Zajęcia były skierowane do uczennic i uczniów (klasa 1) z Niepublicznej Szkoły Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi „Razem” w Chełmie, w tym do dzieci ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi, i dotyczyły wielokulturowości i różnorodności świata na przykładzie Indonezji.

Projekt „Edukacja globalna w nauczaniu osób ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi” jest współfinansowany w ramach programu polskiej współpracy rozwojowej Ministerstwa Spraw Zagranicznych RP w 2013 r.

Zgłoś uwagę do strony

Ta strona używa plików Cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie. Czytaj więcej »
Zamknij