Przekaż nam 1% podatku. Wpisz nasz KRS 0000 220 518 w swoim zeznaniu podatkowym lub skorzystaj z darmowego programu do rozliczenia PIT

„Grodzisko”: Warszawa dla Gdańska, Gdańsk dla Warszawy

Wychowankowie Świetlicy Środowiskowej „Grodzisko” w Gdańsku zostali zaproszeni do Warszawy przez Niezależne Zrzeszenie Studentów. 13 osób – 11 podopiecznych oraz dwoje wychowawców – wzięło udział w projekcie „Młodzi w przyszłość”. Ogólnym założeniem inicjatywy była integracja młodzieży. Podopieczni „Grodziska” 7 i 8 listopada wzięli udział w warsztatach stawiających na rozwój osobisty i społeczny. Zajęcia zachęcały do inwestowania w siebie, motywowały do współdziałania i angażowania się w różne akcje. Drugą, nieoficjalną częścią wypadu do Warszawy było zwiedzanie naszej stolicy. Gdańszczanie odwiedzili  m.in. starówkę, Stadion Narodowy, Pałac Kultury i Nauki. Niekwestionowaną atrakcją był również sam przejazd pociągiem Pendolino!

W grudniu Gdańsk odwdzięczył się Warszawie za miłe przyjęcie. Pomieszczenia świetlicy zostały udostępnione na potrzeby warsztatów dla młodzieży z Warszawy. Ot, współpraca miast!

Chrześcijańska Służba Charytatywna
ul. Foksal 8
00-366 Warszawa
Telefon:
(22) 31 31 425
E-mail:
biuro@bliskoserca.pl
Facebook
YouTube
Ta strona używa plików Cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie. Czytaj więcej »
Zamknij