Przekaż nam 1,5% podatku. Wpisz nasz KRS 0000 220 518 w swoim zeznaniu podatkowym lub skorzystaj z darmowego programu do rozliczenia PIT

Odpowiedzi na pytania

Jak mógłbym otrzymać pomoc od Chrześcijańskiej Służby Charytatywnej?

Organizacja Pożytku Publicznego Chrześcijańska Służba Charytatywna kieruje zainteresowanych do ośrodków lokalnych (oddziałów i filii). W przypadkach wymagających szczególnej pomocy, tworzone są projekty osobowe. Prosimy o kontakt telefoniczny lub listowny.

Dlaczego wspieracie akcje, które przeprowadzają także inne organizacje, np. Caritas Polska?

Jesteśmy organizacją pożytku publicznego chętnie współpracującą z innymi. Uważamy, że ogrom biedy i problemów jest tak duży, że działalność tylko jednej organizacji, choćby nawet największej, nie zaspokoi ich. Warto też podkreślić fakt, że dzięki współpracy organizacje pozarządowe mogą dotrzeć do większej liczby potrzebujących i udzielić pomocy skuteczniej, a przede wszystkim szybciej. Ma to bardzo duże znaczenie zwłaszcza przy kataklizmach, gdzie o życiu ludzkim niejednokrotnie decyduje tempo udzielenia pomocy.

Czy można wesprzeć Chrześcijańskiej Służby Charytatywnej 1 % podatku?

Tak. Od roku 2004 posiadamy status organizacji pożytku publicznego z czym wiąże się możliwość wspierania nas 1 procentem podatku. Wypełniając PIT Wystarczy wpisać nazwę naszej organizacji oraz numer KRS 0000 220 518. Można zrobić to tradycyjnie (deklaracja papierowa), online (usługa Twój e-Pit) lub pobrać program do wypełniania PIT ze strony bliskoserca.pl/pit/.

Chrześcijańska Służba Charytatywna
ul. Foksal 8
00-366 Warszawa
Telefon:
(22) 31 31 425
E-mail:
biuro@bliskoserca.pl
Facebook
YouTube
Ta strona używa plików Cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie. Czytaj więcej »
Zamknij