Przekaż nam 1% podatku. Wpisz nasz KRS 0000 220 518 w swoim zeznaniu podatkowym lub skorzystaj z darmowego programu do rozliczenia PIT

Oddziały/Filie

Naszą organizację współtworzą setki wolontariuszy w całej Polsce. Działalność wszystkich naszych filii – począwszy od tych zlokalizowanych w największych aglomeracjach miejskich, na małych, wiejskich gminach kończąc – opiera się na ich zaangażowaniu i pracy, za którą nie otrzymują żadnego wynagrodzenia. Również kierownicy filii i pozostali członkowie ich zarządów pełnią swoje funkcje społecznie. Dlatego nawiązanie kontaktu mailowego bądź telefonicznego z przedstawicielami naszych filii może być utrudnione. Prosimy o wyrozumiałość, a za wszelkie problemy w komunikacji przepraszamy!

Oddział Dolnośląski

Opis...
Nazwa Kierownik Telefon E-mail
Filia Jelenia Góra jeleniagora@bliskoserca.pl
Filia Legnica legnica@bliskoserca.pl
Filia Lwówek Śląski lwowek@bliskoserca.pl
Filia Wałbrzych walbrzych@bliskoserca.pl
Filia Wrocław Beata Mrozińska-Stachowiak 607 420 700 wroclaw@bliskoserca.pl

Oddział Kujawsko-Pomorski

Opis...
Nazwa Kierownik Telefon E-mail
Filia Bydgoszcz bydgoszcz@bliskoserca.pl
Filia Inowrocław Jarosław Stoliński 601 997 647 inowroclaw@bliskoserca.pl
Filia Włocławek Anna Mikołajczyk 795 670 603 wloclawek@bliskoserca.pl

Oddział Lubelski

Opis...
Nazwa Kierownik Telefon E-mail
Filia Opole Lubelskie Monika Koperkiewicz 506 131 376 opolelubelskie@bliskoserca.pl
Filia Puławy Anna Karpeta 609 842 325 pulawy@bliskoserca.pl

Oddział Lubuski

Opis...
Nazwa Kierownik Telefon E-mail
Filia Gorzów Wielkopolski Katarzyna Wolińska 664 425 496 gorzowwielkopolski@bliskoserca.pl
Filia Zielona Góra Janina Górska 508 280 842 zielonagora@bliskoserca.pl

Oddział Łódzki

Opis...
Nazwa Kierownik Telefon E-mail
Filia Bełchatów Brygida Mamińska 509 945 493 belchatow@bliskoserca.pl
Filia Łódź Henryk Turczak 22 34 99 935 lodz@bliskoserca.pl
Filia Wieluń Ksenia Skotarska 725 054 494 wielun@bliskoserca.pl
Filia Zduńska Wola zdunskawola@bliskoserca.pl

Oddział Małopolski

Opis...
Nazwa Kierownik Telefon E-mail
Filia Andrychów Adam Miarka 885 404 944 andrychow@bliskoserca.pl
Filia Chrzanów Tadeusz Mamica 694 204 714 chrzanow@bliskoserca.pl
Filia Kraków krakow@bliskoserca.pl
Filia Kraków-Centrum Zenon Skorupski 604 081 935 krakow-centrum@bliskoserca.pl
Filia Leksandrowa Krzysztof Kubiak 787 156 094 leksandrowa@bliskoserca.pl
Filia Nowy Sącz nowysacz@bliskoserca.pl
Filia Oświęcim Marek Dziędziel 604 967 649 oswiecim@bliskoserca.pl
Filia Rabka-Zdrój rabkazdroj@bliskoserca.pl
Filia Sucha Beskidzka suchabeskidzka@bliskoserca.pl
Filia Tarnów Ryszard Urbaszewski 887 298 206 tarnow@bliskoserca.pl

Oddział Mazowiecki

Opis...
Nazwa Kierownik Telefon E-mail
Filia Ostrów Mazowiecka ostrowmazowiecka@bliskoserca.pl
Filia Płock plock@bliskoserca.pl
Filia Radom Krzysztof Romanowski 501 935 643 radom@bliskoserca.pl
Filia Regimin Elżbieta Prusak 666 369 440 regimin@bliskoserca.pl
Filia Sońsk Janusz Czerniak 536 834 553 sonsk@bliskoserca.pl
Filia Warszawa - Ursynów Kazimierz Zieliński 502 663 386 warszawa-ursynow@bliskoserca.pl
Filia Warszawia - Żoliborz zoliborz@bliskoserca.pl

Oddział Opolski

Opis...
Nazwa Kierownik Telefon E-mail
Filia Nysa Lucjanna Bąk-Marut 600 472 503 nysa@bliskoserca.pl
Filia Opole opole@bliskoserca.pl

Oddział Podkarpacki

Opis...
Nazwa Kierownik Telefon E-mail
Filia Mielec mielec@bliskoserca.pl
Filia Rzeszów Dariusz Kowalski 535 514 555 rzeszow@bliskoserca.pl

Oddział Podlaski

Opis...
Nazwa Kierownik Telefon E-mail
Filia Białystok Barbara Świder 506 873 581 bialystok@bliskoserca.pl

Oddział Pomorski

Opis...
Nazwa Kierownik Telefon E-mail
Filia Gdańsk Joanna Kubiak 500755005 gdansk@bliskoserca.pl
Filia Gdynia gdynia@bliskoserca.pl
Filia Słupsk Piotr Samulak slupsk@bliskoserca.pl
Filia Starogard Gdański starogardgdanski@bliskoserca.pl

Oddział Śląski

Opis...
Nazwa Kierownik Telefon E-mail
Filia Bielsko-Biała Wojciech Pęgiel 508 208 945 bielsko-biala@bliskoserca.pl
Filia Chybie Edward Wroński 602174227 chybie@bliskoserca.pl
Filia Cieszyn Gertruda Wierzbicka 502 107 781 cieszyn@bliskoserca.pl
Filia Czechowice-Dziedzice Wiesław Waliczek 32 738 57 03 czechowice-dziedzice@bliskoserca.pl
Filia Częstochowa
Filia Jaworzno Andrzej Zastawnik 722 222 372 jaworzno@bliskoserca.pl
Filia Katowice katowice@bliskoserca.pl
Filia Myszków Irena Biała 34 364 47 46 myszkow@bliskoserca.pl
Filia Ruda Śląska Mirosława Czarnecka 600 984 209 rudaslaska@bliskoserca.pl
Filia Rybnik Anna Zofia Picho 507 159 612 rybnik@bliskoserca.pl
Filia Skoczów Andrzej Cichy 606 449 927 skoczow@bliskoserca.pl
Filia Tarnowskie Góry tarnowskiegory@bliskoserca.pl
Filia Ustroń ustron@bliskoserca.pl
Filia Wisła Julia Troszok 505 440 034 wisla@bliskoserca.pl
Filia Zabrze Jan Brzuś 663 745 519 zabrze@bliskoserca.pl
Filia Żywiec Izabela Glazer 691 136 595 zywiec@bliskoserca.pl

Oddział Świętokrzyski

Opis...
Nazwa Kierownik Telefon E-mail
Filia Bodzechów Iwona Niewadzi-Kowalska 511 602 668 bodzechow@bliskoserca.pl
Filia Sandomierz sandomierz@bliskoserca.pl

Oddział Warmińsko-Mazurski

Opis...
Nazwa Kierownik Telefon E-mail
Filia Lidzbark Warmiński Sylwester Walkiewicz 609 675 764 lidzbarkwarminski@bliskoserca.pl
Filia Olsztyn Dariusz Kowalski 501 372 751 olsztyn@bliskoserca.pl

Oddział Wielkopolski

Opis...
Nazwa Kierownik Telefon E-mail
Filia Gniezno gniezno@bliskoserca.pl
Filia Konin Dorota Skąpska 609 501 300 konin@bliskoserca.pl
Filia Poznań poznan@bliskoserca.pl

Oddział Zachodniopomorski

Opis...
Nazwa Kierownik Telefon E-mail
Filia Goleniów goleniow@bliskoserca.pl
Filia Kołobrzeg kolobrzeg@bliskoserca.pl
Filia Stargard Urszula Rusin 690 180 229 stargard@bliskoserca.pl
Filia Szczecin Ewa Świątek 667 799 616 szczecin@bliskoserca.pl
Filia Szczecinek szczecinek@bliskoserca.pl
Filia Świnoujście Agnieszka Kowalewska 508 333 296 swinoujscie@bliskoserca.pl
Chrześcijańska Służba Charytatywna
ul. Foksal 8
00-366 Warszawa
Telefon:
(22) 31 31 425
E-mail:
biuro@bliskoserca.pl
Facebook
YouTube
Ta strona używa plików Cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie. Czytaj więcej »
Zamknij