Przekaż nam 1% podatku. Wpisz nasz KRS 0000 220 518 w swoim zeznaniu podatkowym lub skorzystaj z darmowego programu do rozliczenia PIT

Kotlina Kłodzka - ferie zimowe - program dla dzieci

W ferie zimowe, w pierwszej połowie lutego, grupa wolontariuszy z Teatrzyku „Ziarenko Gorczycy”przygotowała dla dzieci w wieku od 2 do 14 lat program pod nazwą „Gwiazdkowa Niespodzianka”. Program mógł być przeprowadzony dzięki współpracy ze znaną na świecie organizacją „Samaritan’s Purse”. Wolontariusze Filii Chrześcijańskiej Służby Charytatywnej „Blisko Serca” w Lądku Zdroju zorganizowali w tym roku dwa spotkania dla około 100 dzieci i ich rodzin. Pierwsze spotkanie odbyło się 08.02 2022r.w Miejskim Ośrodku Kultury w <Bystrzycy Kłodzkiej, a drugie 10.02.2022r. w Centrum Kultury i Rekreacji w Lądku Zdroju. Na program składało się powitanie, w którym przedstawiono założenia i ideę „Gwiazdkowej Niespodzianki” wraz z charakterystyką działalności Chrześcijańskiej Służby Charytatywnej „Blisko Serca” oraz przedstawienie dobrej nowiny o Panu Jezusie. Dzieci wraz z rodzicami i opiekunami poznały w zarysie historię stworzenia ziemi, upadku w grzech i cudowne wybawienie ludzkości przez śmierć i zmartwychwstanie Jezusa Chrystusa. Dla widzów przygotowany został także nowy spektakl grupy teatralnej „Ziarenko gorczycy” pt.: „Przypowieść o słoniku”. Opowiada ona o cudzie porządku stworzenia świata przez dobrego Boga. Słuchacze zaproszeni zostali również do wzięcia udziału w kolejnych programach czerpiących z Pisma Świętego, które prowadzone są zarówno dla dzieci jak i dorosłych w Kotlinie Kłodzkiej. Te dzieci, które nie mogły być na programie, otrzymały „Gwiazdkową Niespodziankę” w od wolontariuszy w swoich domach.

” …kto słucha słowa mego i wierzy temu, który mnie posłał, ma żywot wieczny i nie stanie przed sądem, lecz przeszedł z śmierci do żywota” (Jan 5,24).

Chrześcijańska Służba Charytatywna
ul. Foksal 8
00-366 Warszawa
Telefon:
(22) 31 31 425
E-mail:
biuro@bliskoserca.pl
Facebook
YouTube
Ta strona używa plików Cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie. Czytaj więcej »
Zamknij