Przekaż nam 1% podatku. Wpisz nasz KRS 0000 220 518 w swoim zeznaniu podatkowym lub skorzystaj z darmowego programu do rozliczenia PIT

Nowy biuletyn Chronimy Zdrowie

Co to będzie? Co mam zrobić? A jeśli się nie uda? Wizjami najczarniejszych scenariuszy potrafimy się skutecznie zdołować. Nadmierny niepokój jest szkodliwy dla ciała i duszy. To prawda, że każdego dnia nie brakuje nam powodów do zmartwień. Każdy niekiedy się martwi. Problem zaczyna się wtedy, gdy zmartwienia utrzymują się dłużej. Mogą wtedy przyczynić się do licznych schorzeń. Często zdarza się tak, że zmartwienia zupełnie przesłaniają nam obraz rzeczywistości, sprawią, że przestajemy sobie z nimi radzić. Jak poradzić sobie w takich momentach? W tym wydaniu biuletynu podpowiadamy o trzech ważnych zasadach radzenia sobie z trudnymi życia.

Na pewno nie raz słyszeliście, że kawa szkodzi – podnosi ciśnienie, źle działa na serce, wypłukuje magnez z organizmu. Jak jest w rzeczywistości? Czy w takim razie można pić kawę z czystym sumieniem? Na te pytania spróbujemy odpowiedzieć w kwietniowym biuletynie chronimy zdrowie! Ponadto, zachęcimy Was do wiosennego detoksu, tak na zdrowie!

Biuletym PDF można bezpłatnie pobrać TUTAJ.

Chrześcijańska Służba Charytatywna
ul. Foksal 8
00-366 Warszawa
Telefon:
(22) 31 31 425
E-mail:
biuro@bliskoserca.pl
Facebook
YouTube
Ta strona używa plików Cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie. Czytaj więcej »
Zamknij