Przekaż nam 1% podatku. Wpisz nasz KRS 0000 220 518 w swoim zeznaniu podatkowym lub skorzystaj z darmowego programu do rozliczenia PIT

Opole: co słychać u dinozaurów?

9 lipca podopieczni Świetlicy Środowiskowej „Garaż” w Opolu, prowadzonej przez Chrześcijańską Służbę Charytatywną pojechali na jednodniową wycieczkę do JuraParku w Krasiejowie.

W wycieczce uczestniczoło 14 dzieci. Były zachwycone wyprawą od samego początku. Zwiedzanie rozpoczęło się od tunelu czasu. Tu najmłodsi, podczas przejażdżki kolejką, oglądali film o powstaniu Ziemi. Okazało się, że gwoździem programu była Jurajska Plaża, na której podopieczni wraz z opiekunkami spędzili najwięcej czasu – kąpiąc się w „jurajskiej” wodzie. Dinozaury też oczywiście były nie lada atrakcją. Dzieci oglądały eksponaty z wielką fascynacją, zwłaszcza że niektórych z nich mogły dotknąć i zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie. 

Dzieci ze świetlicy „Garaż” mogły pojechać na tę wspaniałą wyprawę dzięki uprzejmości sponsorów – opolskiej firmie przewoźniczej LUZ oraz dyrekcji JuraParku w Krasiejowie, która ufundowała bilety wstępu do parku.

Czytaj więcej o świetlicach środowiskowych.

Chrześcijańska Służba Charytatywna
ul. Foksal 8
00-366 Warszawa
Telefon:
(22) 31 31 425
E-mail:
biuro@bliskoserca.pl
Facebook
YouTube
Ta strona używa plików Cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie. Czytaj więcej »
Zamknij