Przekaż nam 1% podatku. Wpisz nasz KRS 0000 220 518 w swoim zeznaniu podatkowym lub skorzystaj z darmowego programu do rozliczenia PIT

Prezydent podziękował Chrześcijańskiej Służbie Charytatywnej

22 sierpnia w Pałacu Prezydenckim odbyło się spotkanie prezydenta Bronisława Komorowskiego z wychowankami i przedstawicielami stowarzyszeń organizujących letni wypoczynek dla dzieci. Prezydent podkreślił, że każde dziecko w Polsce potrzebuje wypoczynku i podziękował tym, którzy go organizują. Wśród zaproszonych byli podopieczni i przedstawiciele Chrześcijańskiej Służby Charytatywnej (ChSCh).

U prezydenta gościli podopieczni i wychowawcy świetlic środowiskowych prowadzonych przez ChSCh – „Grodzisko” i „Garaż”, oraz dyrektor organizacji Piotr Nowacki.

W swoim przemówieniu prezydent Komorowski podkreślił, że „każde dziecko potrzebuje czasu wypoczynku, także po to, aby inaczej niż w ciągu roku szkolnego rozwijać się, poznawać świat, poznawać ludzi, budować swój stosunek do świata, do innych ludzi, a także do Polski”.

W spotkaniu wzięła udział również Pierwsza Dama, Anna Komorowska, a także znani sportowcy i artyści. Dzieci miały okazję zwiedzić Pałac Prezydencki, a w ogrodach pałacu zagrać w kosza z samym Marcinem Gortatem, który w ramach założonej przez siebie fundacji prowadzi obozy sportowe dla młodzieży. Swój czas najmłodszym poświęcili także siatkarka Izabela Bełcik, siatkarz Piotr Gruszka, piłkarz ręczny Artur Siódmiak, muzyk Radzimir Dębski oraz Waldemar Wilkołek z kabaretu Ani Mru-Mru.

Podczas prezentacji działalności poszczególnych organizacji podkreślono, że Chrześcijańska Służba Charytatywna pomogła w 2012 roku ponad 120 tys. osób.

Więcej o wypoczynku dla dzieci i młodzieży.

(aw)

Chrześcijańska Służba Charytatywna
ul. Foksal 8
00-366 Warszawa
Telefon:
(22) 31 31 425
E-mail:
biuro@bliskoserca.pl
Facebook
YouTube
Ta strona używa plików Cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie. Czytaj więcej »
Zamknij