Przekaż nam 1% podatku. Wpisz nasz KRS 0000 220 518 w swoim zeznaniu podatkowym lub skorzystaj z darmowego programu do rozliczenia PIT

W Chełmie odkryli karty Indonezji

Trwa Tydzień Edukacji Globalnej, a w nim szereg akcji organizowanych, by pokazać, w jak różnorodnym świecie żyjemy. Jedną z inicjatyw był program realizowany 18–22 listopada w Chełmie.

Inicjatywa była częścią projektu „Edukacja globalna w nauczaniu osób ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi” realizowanego przez Chrześcijańską Służbę Charytatywną (ChSCh) i współfinansowanego w ramach programu polskiej współpracy rozwojowej Ministerstwa Spraw Zagranicznych RP w 2013 r. Zajęcia były skierowane do uczennic i uczniów (klasa 1) z Niepublicznej Szkoły Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi „Razem” w Chełmie, w tym do dzieci ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi, i dotyczyły wielokulturowości i różnorodności świata na przykładzie Indonezji.

Projekt „Edukacja globalna w nauczaniu osób ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi” jest współfinansowany w ramach programu polskiej współpracy rozwojowej Ministerstwa Spraw Zagranicznych RP w 2013 r.

Chrześcijańska Służba Charytatywna
ul. Foksal 8
00-366 Warszawa
Telefon:
(22) 31 31 425
E-mail:
biuro@bliskoserca.pl
Facebook
YouTube
Ta strona używa plików Cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie. Czytaj więcej »
Zamknij