Przekaż nam 1% podatku. Wpisz nasz KRS 0000 220 518 w swoim zeznaniu podatkowym lub skorzystaj z darmowego programu do rozliczenia PIT

Wiadomości z Szubina: Czy słyszysz głos przyrody?

Wolontariusze Chrześcijańskiej Służby Charytatywnej zapraszają 20.05.2019 (poniedziałek) o godz. 17.30 na spotkanie Klubu Zdowia w Szubinie przy ul. Kcyńskiej 13 (Dom Kultury). Temat wykładu: "Czy słyszysz głos przyrody? - lecznicze działanie przyjaznych roślin".

Świat, który nas otacza jest przecudownie stworzony. Rośliny nie tylko zachwycają nas swoim wyglądem , obfitością  kolorów , aromatami, kształtami czy smakiem, ale również całą gamą niesamowitych właściwości leczniczych. Zdrowotne działanie roślin było wykorzystywane już od prawieków, a ich moc uzdrawiania cieszy się powodzeniem również i dzisiaj. Na  kolejnym wykładzie więcej o przyjaznych roślinach opowie nam Pan Andrzej Wojtkowski, zielarz i właściciel ekologicznego gospodarstwa zielarskiego. Będziemy mieli okazję  wsłuchać się w głos przyrody przy filiżance aromatycznej herbatki ziołowej, a po wykładzie będzie możliwość kupna ziół: herbatek i przypraw w atrakcyjnych cenach. Serdecznie zapraszamy!

Chrześcijańska Służba Charytatywna
ul. Foksal 8
00-366 Warszawa
Telefon:
(22) 31 31 425
E-mail:
biuro@bliskoserca.pl
Facebook
YouTube
Ta strona używa plików Cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie. Czytaj więcej »
Zamknij