Przekaż nam 1% podatku. Wpisz nasz KRS 0000 220 518 w swoim zeznaniu podatkowym lub skorzystaj z darmowego programu do rozliczenia PIT

Wiara czyni cuda - wsparcie dla 38-letniego Marka

W sobotę w szczycieńskim MDK-u odbył się koncert charytatywny na rzecz Marka Szumowskiego, mieszkańca Wielbarka, u którego zdiagnozowano guza mózgu. Było nam niezmiernie miło współdziałać przy tym wydarzeniu wraz z Ewą i Włodzimierzem Tarasiuk z przychodni Tar-Medica oraz Kościółem Adwentystów Dnia Siódmego. Do udziału w koncercie zaprosiliśmy liczne grono artystów, którzy chętnie włączyli się do akcji. Pragnęliśmy udzielić wsparcia 38-letniemu Markowi - kochającemu mężowi i ojcu trzech wspaniałych dziewczynek. Na scenie wystąpił chór żeński Adventus oraz muzycy i soliści, którzy zaprezentowali repertuar akcentujący chrześcijańskie wartości.

"Każdy z nas doświadczył bożych cudów, bożej miłości i chcemy się nią dzielić" – mówiła prowadząca koncert aktorka - Anna Samusionek. Na własnym przykładzie doświdczyła, że z Bożą pomocą można przejść przez najtrudniejsze chwile swojego życia.

Dla osób, które wciąż chciałyby wesprzeć finansowo Marka podajemy poniżej numer konta.  Pół roku temu Marek leżał sparaliżowany. Operacja przeprowadzona w prywatnej klinice sprawiła, że dziś chodzi. Wymaga jednak dalszego, kosztownego leczenia, które nie jest refundowane przez NFZ. I właśnie na to zostana przeznaczone zebrane fundusze.


Chrześcijańska Służba Charytatywna Blisko Serca
tel. +48660479827
Wpłat można dokonywać na konto:
Chrześcijańska Służba Charytatywna
54 1240 1994 1111 0010 3162 7042
Tytuł: Pomoc dla Marka

Chrześcijańska Służba Charytatywna
ul. Foksal 8
00-366 Warszawa
Telefon:
(22) 31 31 425
E-mail:
biuro@bliskoserca.pl
Facebook
YouTube
Ta strona używa plików Cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie. Czytaj więcej »
Zamknij