Przekaż nam 1% podatku. Wpisz nasz KRS 0000 220 518 w swoim zeznaniu podatkowym lub skorzystaj z darmowego programu do rozliczenia PIT

Wielka wodna gra planszowa w Łukowie

20 i 22 listopada uczennice i uczniowie Szkoły Podstawowej nr 1 w Łukowie mieli okazję wziąć udział w szczególnych zajęciach poświęconych znaczeniu i właściwościom wody.

Celem zajęć było nie tylko poznanie przez uczennice i uczniów właściwości wody, ale także uświadomienie im istnienia deficytów wody na świecie, współzależności między krajami globalnego Południa i globalnej Północy oraz zmotywowanie ich do oszczędzania wody na co dzień. Autorkami scenariusza zajęć były Katarzyna Domańska i Katarzyna Olszewska, uczestniczki projektu „Edukacja globalna w nauczaniu osób ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi”, współfinansowanego w ramach programu polskiej współpracy rozwojowej Ministerstwa Spraw Zagranicznych RP w 2013 r.

Projekt „Edukacja globalna w nauczaniu osób ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi” jest  współfinansowany w ramach programu polskiej współpracy rozwojowej Ministerstwa Spraw Zagranicznych RP w 2013 r.

Chrześcijańska Służba Charytatywna
ul. Foksal 8
00-366 Warszawa
Telefon:
(22) 31 31 425
E-mail:
biuro@bliskoserca.pl
Facebook
YouTube
Ta strona używa plików Cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie. Czytaj więcej »
Zamknij