Przekaż nam 1% podatku. Wpisz nasz KRS 0000 220 518 w swoim zeznaniu podatkowym lub skorzystaj z darmowego programu do rozliczenia PIT

Z wizytą w firmie Touax

18 marca dzieciaki z „Grodziska” wraz z Elżbietą Leśniewską, kierownik świetlicy złożyli wizytę pracownikom firmy Touax, która już od kilku lat wspiera Świetlicę Środowiskową „Grodzisko” w Gdańsku. Tym razem dzieci postanowiły obdarować tych, którzy to im zazwyczaj sprawiają miłe niespodzianki.  

Wychowankowie świetlicy przygotowali dla pracowników firmy ręcznie robione świeczniki wykonane metodą decoupage.

– Dzieci od stycznia z przejęciem wykonywały świeczniki – mówi pani Ela, kierownik „Grodziska”. – W ten sposób chciały wyrazić wdzięczność za pomoc i zaangażowanie pracowników firmy w działalność świetlicy. Spotkanie przebiegło w bardzo miłej atmosferze. Wymieniliśmy się upominkami, wręczyliśmy podziękowania.

Firma Touax co kwartał przekazuje świetlicy artykuły plastyczne, środki czystości, żywność. Co roku w grudniu zaś przygotowuje specjalne paczki z prezentami.  

 – Pod koniec ubiegłego roku do dzieci trafiły po raz kolejny cenne upominki. Wśród prezentów były m.in. mp3, kosmetyki, obuwie piłkarskie i inne, atrakcyjne prezenty. Dzieci popłakały się ze szczęścia – wspomina pani Ela.

Na zakończenie spotkania dzieciaki zaśpiewały specjalnie przygotowaną na tę okazję piosenkę – „Chcę biec do ludzi”.

– Jesteśmy niezmiernie wdzięczni Firmie Touax za wsparcie okazywane nam przez te ostatnie lata – podkreśla kierownik „Grodziska”.  – To cenny wkład w działalność świetlicy i równocześnie inwestycja w lepszą przyszłość dla naszych wychowanków. Dziękujemy!

Chrześcijańska Służba Charytatywna
ul. Foksal 8
00-366 Warszawa
Telefon:
(22) 31 31 425
E-mail:
biuro@bliskoserca.pl
Facebook
YouTube
Ta strona używa plików Cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie. Czytaj więcej »
Zamknij