
Już 1 września 2025 roku o godz. 17:00 odbędzie się kolejne spotkanie Klubu Zdrowia w Bartoszycach. Tematem wykładu będzie:
Wysoki cholesterol – i co dalej?
Prelegentem będzie lek. med. Anna Reda, która przedstawi przyczyny problemu, sposoby jego diagnozowania oraz praktyczne wskazówki, jak radzić sobie z podwyższonym poziomem cholesterolu w codziennym życiu.
Szczegóły wydarzenia:
Data: 1 września 2025 (poniedziałek)
Godzina: 17:00
Miejsce: Restauracja ARDI, ul. Kętrzyńska 23, Bartoszyce
Po wykładzie przewidziana jest konsultacja z prelegentem oraz degustacja zdrowych potraw.
Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych zdrowym stylem życia oraz profilaktyką chorób cywilizacyjnych.
Więcej informacji: tel. 796 531 777

