Darmowy​ ​Program​ ​PIT​ ​dostarcza​ ​Instytut​ ​Wsparcia Organizacji​ ​Pozarządowych​ ​w​ ​ramach​ ​projektu​ ​PITax.pl​ ​dla​ ​OPP.

KRS

„Grodzisko”: Warszawa dla Gdańska, Gdańsk dla Warszawy

15.12.2015, Świetlice środowiskowe

Wychowankowie Świetlicy Środowiskowej „Grodzisko” w Gdańsku zostali zaproszeni do Warszawy przez Niezależne Zrzeszenie Studentów. 13 osób – 11 podopiecznych oraz dwoje wychowawców – wzięło udział w projekcie „Młodzi w przyszłość”. Ogólnym założeniem inicjatywy była integracja młodzieży. Podopieczni „Grodziska” 7 i 8 listopada wzięli udział w warsztatach stawiających na rozwój osobisty i społeczny. Zajęcia zachęcały do inwestowania w siebie, motywowały do współdziałania i angażowania się w różne akcje. Drugą, nieoficjalną częścią wypadu do Warszawy było zwiedzanie naszej stolicy. Gdańszczanie odwiedzili  m.in. starówkę, Stadion Narodowy, Pałac Kultury i Nauki. Niekwestionowaną atrakcją był również sam przejazd pociągiem Pendolino!

W grudniu Gdańsk odwdzięczył się Warszawie za miłe przyjęcie. Pomieszczenia świetlicy zostały udostępnione na potrzeby warsztatów dla młodzieży z Warszawy. Ot, współpraca miast!

Zgłoś uwagę do strony

Ta strona używa plików Cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie. Czytaj więcej »
Zamknij