Darmowy​ ​Program​ ​PIT​ ​dostarcza​ ​Instytut​ ​Wsparcia Organizacji​ ​Pozarządowych​ ​w​ ​ramach​ ​projektu​ ​PITax.pl​ ​dla​ ​OPP.

KRS

Kraj tysiąca wzgórz i miliona uśmiechów naprawdę istnieje!

8.03.2012, Pomoc Rwandzie

Który kraj w 50% stanowią dzieci? Jak ma na imię dziewczynka w samym sercu Afryki? Wszystkiego dowiecie się z naszej najnowszej publikacji, autorstwa Niny Mocior, o jednym z najpiękniejszych krajów położonych w centrum Czarnego Lądu.

Rwanda – „kraj tysiąca wzgórz i miliona uśmiechów” – nazywany tak, ponieważ jest górzystą krainą pokrytą jaskrawo-zielonymi lasami tropikalnymi i dziką sawanną. Społeczeństwo Rwandy to w połowie dzieci poniżej 15 roku życia! Stąd miliony uśmiechów, które towarzyszą Wam na każdym kroku, gdzie tylko spojrzycie – ogromna liczba uśmiechniętych, małych buzi…

Mam na imię Rwanda to pobudzająca wyobraźnię, barwna publikacja o kraju, któremu nasza organizacja pomaga od 2010 roku. Znajdziecie w niej unikalne zdjęcia pokazujące realia tego afrykańskiego państwa, informacje o jego historii, która w niektórych momentach może przypominać trudną historię Polski. To także krótki raport na temat stanu służby zdrowia, rozwoju cywilizacyjnego, poziomu edukacji i sytuacji osób niepełnosprawnych w Rwandzie.

Zapraszamy do lektury!

Zgłoś uwagę do strony

Ta strona używa plików Cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie. Czytaj więcej »
Zamknij