Darmowy​ ​Program​ ​PIT​ ​dostarcza​ ​Instytut​ ​Wsparcia Organizacji​ ​Pozarządowych​ ​w​ ​ramach​ ​projektu​ ​PITax.pl​ ​dla​ ​OPP.

KRS

Nowa grupa wolontariuszy w Piasecznie!

31.01.2021, Pomoc odzieżowa

Z radością informujemy, że Chrześcijańska Służba Charytatywna – Blisko Serca, dzięki zaangażowaniu osób o wielkich sercach uruchomiła prężnie działającą grupę wolontariuszy w Piasecznie - w Oddziale Mazowieckim.

Naszą działalnosć rozpoczęliśmy od udzielania pomocy osobom znajdującym się w najbliższej okolicy. Wspieramy osoby chore, które znajdują się pod opieką medyczną w Szpitalu Św. Anny w Piasecznie. Organizujemy zbiórki rzeczowe, które mają na celu doposażyć szpital i tym samym zwiększyć bezpieczeństwo, komfort i jakość usług medycznych dla znajdujących się w nim pacjentów.

Do tej pory przekazaliśmy szpitalowi 100 piżam bawełnianych oraz 10 materacy przeciw odleżynom. W drodze są już usztywnione maty do transportu chorych, dźwig transportowy, pompy żywieniowe, inhalatory i inne mniejsze dary takie jak: prześcieradła, ręczniki, t-shirty, golarki, żele do golenia.

Kolejną formą udzielania pomocy, w którą jesteśmy zaangażowani jest dystrybucja odzieży nowej i używanej wśród osób bezdomnych. Nie posiadamy punktu dystrybucji, do którego można się zgłaszać. Samodzielnie wozimy odzież w miejsca, w których widzimy potrzeby. Najczęściej odwiedzamy Dworzec Centralny w Warszawie i jego okolice.

Osoby, które chciałyby włączyć się w naszą działalność i przekazać nowe lub używane ubrania (w dobrym stanie) lub dary na rzecz szpitala, prosimy o kontakt z kierownikiem grupy: 517 777 718

Zgłoś uwagę do strony

Ta strona używa plików Cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie. Czytaj więcej »
Zamknij