Przekaż nam 1,5% podatku. Wpisz nasz KRS 0000 220 518 w swoim zeznaniu podatkowym lub skorzystaj z darmowego programu do rozliczenia PIT

Ogłoszenie o pracę - koordynator projektu

Chrześcijańska Służba Charytatywna będąca ogólnopolską organizacją pożytku publicznego poszukuje w ramach dofinansowania z Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki:

- koordynator ds przygotowania i przeprowadzenia wystaw EXPO Zdrowie

Wymagania:

- doświadczenie w realizacji podobnych projektów,

Oferujemy:

- Zatrudnienie na umowę zlecenie w okresie od 1 kwietnia 2011 do 31 lipca 2011
- elastyczne godziny pracy
- wynagrodzenie 1500 zł brutto
- przyjazną atmosferę pracy

Zakres obowiązków:

1. Powołanie zespołu obsługującego 3 wystawy Expo Zdrowie z warsztatami psychologicznymi,
2. Przeszkolenie zespołu obsługującego 3 wystawy Expo Zdrowie z warsztatami psychologicznymi w zakresie obsługi sprzętu specjalistycznego i postępowania z pacjentem,
3. Przeszkolenie zespołu obsługującego 3 wystawy Expo Zdrowie z warsztatami psychologicznymi w zakresie równości płci,
4. Przeszkolenie personelu obsługującego 3 wystawy Expo Zdrowie z warsztatami psychologicznymi w zakresie zasad zdrowia i aktywności,
5. Wypożyczenie sprzętu specjalistycznego niezbędnego do przeprowadzenia badań lekarskich podczas 3 wystaw Expo Zdrowie,
6. Zakup materiałów niezbędnych do przeprowadzenia 3 wystaw Expo Zdrowie,
7. Przygotowanie i druk Kart Badań, Testów Stylu Życia, Kart Udziału w Konsultacji Lekarskiej, List Udziału w Warsztatach Psychologicznych itp.
8. Zorganizowanie degustacji podczas 3 wystaw Expo Zdrowie,
9. Nadzór nad personelem obsługującym stanowiska 3 wystaw Expo Zdrowie,
10. Promocja: Dystrybucja materiałów informacyjno-promocyjnych, przeprowadzenie spotkań informacyjnych w 3 gminach,
11. Rekrutacja uczestników projektu: wydruk i dystrybucja Kart Rekrutacyjnych, weryfikacja zgłoszeń, wybór uczestników projektu, podział na grupy, utworzenie listy rezerwowej,
12. Opieka nad uczestnikami projektu,
13. Prowadzenie bazy danych uczestników projektu,
14. Wydruk ankiet ewaluacyjnych i zapewnienie ich wypełnienia przez uczestników projektu,
15. Inne działania niezbędne w celu prawidłowego przeprowadzenia 3 wystaw Expo Zdrowie z warsztatami psychologicznymi uzgodnione z Kierownikiem Projektu lub zlecone przez Kierownika Projektu.

Swoje CV należy składać na adres mailowy: rekrutacja@bliskoserca.pl do 30 marca 2011. Pod tym samym adresem mailowym można uzyskać również więcej informacji.