Przekaż nam 1,5% podatku. Wpisz nasz KRS 0000 220 518 w swoim zeznaniu podatkowym lub skorzystaj z darmowego programu do rozliczenia PIT

Ogłoszenie o pracy: specjalista ds. administracyjnych

W związku z realizacją projektu „Dziecięca kraina” w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki, Priorytet: IX – „Rozwój wykształcenia i kompetencji w regionach”, Działanie: 9.1 – Wyrównywanie szans edukacyjnych i zapewnienie wysokiej jakości usług edukacyjnych świadczonych w systemie oświaty, Poddziałanie: 9.1.1 – Zmniejszanie nierówności w stopniu upowszechnienia edukacji przedszkolnej, Chrześcijańska Służba Charytatywna (ChSCh) poszukuje osoby na stanowisko specjalisty ds. administracyjnych (umowa zlecenie).

Region: wielkopolskie, powiat poznański, gmina Dopiewo
Termin rozpoczęcia współpracy: maj 2013

Opis stanowiska:

• obsługa administracyjna biura projektu
• rekrutacja uczestników projektu
• archiwizacja dokumentacji projektowej
• prowadzenie korespondencji dotyczącej projektu
• opracowywanie baz danych oraz wypełnianie formularza PEFS
• monitoring projektu i uczestników
• analiza wskaźników realizacji celów projektu
• współpraca z personelem zarządzającym projektem
• przygotowanie wniosków o płatność, sprawozdań (terminowość, dokładność)
• współpraca w obsłudze finansowo-księgowej projektu
• przygotowanie i przeprowadzenie kampanii promocyjnej projektu.

Wymagania:

• znajomość zagadnień związanych z realizacją projektów współfinansowanych z Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach POKL
• umiejętność obsługi komputera w zakresie: pakiet biurowy MS Office, obsługa poczty elektronicznej, Internet
• doświadczenie w rozliczaniu projektów z POKL.

Osoby zainteresowane podjęciem pracy na stanowisku specjalisty ds. administracyjnych prosimy o przesłanie CV (wraz z klauzulą dotyczącą zgody na przetwarzanie danych osobowych), listu motywacyjnego, dokumentów potwierdzających doświadczenie zawodowe, referencji na adres rekrutacja@bliskoserca.pl

Projekt jest współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.