Darmowy​ ​Program​ ​PIT​ ​dostarcza​ ​Instytut​ ​Wsparcia Organizacji​ ​Pozarządowych​ ​w​ ​ramach​ ​projektu​ ​PITax.pl​ ​dla​ ​OPP.

KRS

Wielka wodna gra planszowa w Łukowie

22.11.2013, Edukacja globalna

20 i 22 listopada uczennice i uczniowie Szkoły Podstawowej nr 1 w Łukowie mieli okazję wziąć udział w szczególnych zajęciach poświęconych znaczeniu i właściwościom wody.

Celem zajęć było nie tylko poznanie przez uczennice i uczniów właściwości wody, ale także uświadomienie im istnienia deficytów wody na świecie, współzależności między krajami globalnego Południa i globalnej Północy oraz zmotywowanie ich do oszczędzania wody na co dzień. Autorkami scenariusza zajęć były Katarzyna Domańska i Katarzyna Olszewska, uczestniczki projektu „Edukacja globalna w nauczaniu osób ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi”, współfinansowanego w ramach programu polskiej współpracy rozwojowej Ministerstwa Spraw Zagranicznych RP w 2013 r.

Projekt „Edukacja globalna w nauczaniu osób ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi” jest  współfinansowany w ramach programu polskiej współpracy rozwojowej Ministerstwa Spraw Zagranicznych RP w 2013 r.

Zgłoś uwagę do strony

Ta strona używa plików Cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie. Czytaj więcej »
Zamknij