Darmowy​ ​Program​ ​PIT​ ​dostarcza​ ​Instytut​ ​Wsparcia Organizacji​ ​Pozarządowych​ ​w​ ​ramach​ ​projektu​ ​PITax.pl​ ​dla​ ​OPP.

KRS

Zakaz nudzenia się

13.01.2011, Świetlice środowiskowe

Biwak zimą? Czemu nie! Zwłaszcza jeśli nie grozi przymarznięcie pięty do namiotu. Bo skoro nie można nocować pod gołym niebem, to czemu nie urządzić biwaku w świetlicy? W regulaminie Świetlicy Środowiskowej „Służba Dziecku”, prowadzonej przez Chrześcijańską Służbę Charytatywną, musi być punkt „Zakaz nudzenia się”. I pani Ela Leśniewska, kierująca placówką, bardzo skrupulatnie przestrzegania tego punktu pilnuje. Na ferie, rozpoczynające się w Gdańsku 17 stycznia 2011 roku, przygotowała już kilka frapujących scenariuszy. Biwak w świetlicy to właśnie jeden z nich. Z pewnością to ciekawszy finał gry fabularnej w terenie niż powrót do własnych łóżek. Uczestnicy zabawy wcielą się w dobrze sobie znane postacie z książek. Terenowe zmagania zakończy ognisko nad Jeziorem Otomińskim.

Dzieci czeka też kolejny etap wtajemniczenia w arkana sztuki teatralnej. W ramach projektu „Za kurtyną sztuki” poznały od kulis operę. Teraz zwiedzą Teatr Wybrzeże i będą uczestniczyły w warsztatach teatralnych. Do tych atrakcji dołączą: sporty zimowe, turniej gier i kilka innych propozycji. Nuda nie ma szans!

Dowiedz się więcej o świetlicach środowiskowych prowadzonych przez ChSCh.

Złóż dar na działalność dobroczynną.

Pamiętaj o przekazaniu 1% podatku dla ChSCh (KRS 0000220518).

Serwis Informacyjny ChSCh

Zgłoś uwagę do strony

Ta strona używa plików Cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie. Czytaj więcej »
Zamknij